Aktivitetstyper
Torsdag 21. juli
Tid
Hending
Stad
07.00
Uranostind
08.00
Falketind - Pionerruta
09.00
Uranostind
11.00
Skeiv snøggprat i lyngen
DNT sin turinformasjon
11.00
Høgfjellssafari
DNT sin turinformasjon
11.30
Støtt Fri Innlandet (Vinjepride)
DNT sin turinformasjon
12.00
Stand up paddle (SUP)
DNT sin turinformasjon
12.30
Kajakkurs
DNT sin turinformasjon
13.00
Lågterskelkurs - førstehjelp
DNT sin turinformasjon
13.00
Lågterskeltur til Sløtafjellet
DNT sin turinformasjon
13.00
Fjellswing
14.00
Reperasjonsstove med DNT ung
15.00
Vegetarmat på tur
DNT sin turinformasjon
16.00
Kajakkurs
DNT sin turinformasjon
18.00
Ora The Molecule
Vesle-Vinje
19.00
Metteson
Store-Vinje
20.00
Valkyrien Allstars
Vesle-Vinje
21.00
Miss Tati's Angola70
Store-Vinje
22.00
Combos
Vesle-Vinje
23.00
Skambankt
Store-Vinje
Fredag 22. juli
Tid
Hending
Stad
07.00
Uranostind
08.00
Falketind - Pionerruta
08.00
Uranostind Søregga
09.00
Galdeberget
DNT sin turinformasjon
09.00
Reperasjonsstove med DNT Ung
09.00
SUP-yoga
DNT sin turinformasjon
10.00
Fisketur
DNT sin turinformasjon
10.00
Panoramatur til Utsikten
DNT sin turinformasjon
11.00
Gokarkurs
DNT sin turinformasjon
11.00
Stand up paddle (SUP)
DNT sin turinformasjon
11.00
Fjellswing
11.30
Kajakkurs
DNT sin turinformasjon
12.00
Turmatkurs
DNT sin turinformasjon
13.00
Sondre Lerche
Store-Vinje
13.00
Høystakkane
DNT sin turinformasjon
14.00
Reperasjonsstove med DNT ung
14.00
Snøggprat i lyngen
DNT sin turinformasjon
14.00
Stand up paddle (SUP)
DNT sin turinformasjon
15.00
Ingeborg Onstad
Vinjebue
15.00
Kajakkurs
DNT sin turinformasjon
15.00
Turdessertkurs
DNT sin turinformasjon
18.00
Emil Kárlsen
Vesle-Vinje
19.00
Musti
Store-Vinje
20.00
brenn.
Vesle-Vinje
21.00
Emilie Nicolas
Store-Vinje
22.15
Aiming for Enrike
Vesle-Vinje
23.15
Overrasking
Store-Vinje
Lørdag 23. juli
Tid
Hending
Stad
07.45
Uranostind
09.00
Reperasjonsstove med DNT ung
09.00
SUP-yoga
DNT sin turinformasjon
10.00
Rustegge
DNT sin turinformasjon
11.00
Kajakktur
11.00
Multisport
12.00
SUP-safari
DNT sin turinformasjon
12.00
Sankesafari
DNT sin turinformasjon
13.00
Lågterskeltur til Torshamaren
DNT sin turinformasjon
14.00
Kajakkurs
DNT sin turinformasjon
14.00
Reperasjonsstove med DNT ung
18.00
Daufødt
Vesle-Vinje
19.00
Sara Parkman (SE)
Store-Vinje
20.00
KAMARA
Vesle-Vinje
21.00
Fieh
Store-Vinje
22.00
Gundelach
Vesle-Vinje
23.00
Gabrielle
Store-Vinje