Kontakt

Vi høyrer gjerne frå deg, om du har noko du ynskjer å meddele. Sidan flesteparten av oss har andre ting som opptek oss i kvardagen set vi stor pris på å få mest mogleg på e-post, men hastar det skikkeleg tålar vi godt ein telefon i ny og ne.

Kontaktinfo

Postadresse

Vinjerock AS
Tyinvegen 5151
2975 Vang i Valdres

E-post

Spørsmål (om kva som helst)?

Send ein e-post til post@vinjerock.no eller kontakt oss på Facebook.

Kontaktpersonar

Bookingsjef
John Olav Hovde
john@vinjerock.no 

Festival- og sponsorsjef 
Julie Forchhammer
julie@vinjerock.no

Åtgaumssjef
Sigrid Skjerdal
sigrid@vinjerock.no

Krambu/Cashless/Armband
Carl Frithjof T-J
carl@vinjerock.no 

Økonomisjef
Ingebjørg Blomlie Müller
ingebjorg@vinjerock.no

Frivilligsjef
Sophie Bergaust
sophie@vinjerock.no 

Transportsjef
Maria Sivertsen
sivertsen.maria@gmail.com